Doporučujeme 

Jaké kešky se nám zapsaly do paměti? Zde je jen několik z nich - zaujaly nás buď perfektním zpracováním, skvělým odlovem, případně obojím:

» GC1D330STYX by Barrandoffská dynastie
Multi-cacheKromě pracovních overalů, holínek, reflexních vest a ochranné přilby jsme při přípavě k odlovu přibalili i doporučený skejt, dostatečné množství náhradních baterií, samozřejmě několik svítilen a foťák pro dokumentační účely.
Na první pohled se to nezdálo, ale všechny tyto propriety celkem snadno zaplnily zavazadlový prostor našeho přibližovala. Poslední pohledová kontrola, rychlá úvaha co všechno jsme zapomněli a bude nám tak v nejnevhodnější chvíli chybět a vyrazili jsme se nejen obrazeně ponořit do bahna pražského velkoměsta.Zdoláváme první desítky metrů v úzkém prostoru. Nevím, zda je zdejší mikroklima proti vnějšímu podnebí o tolik příznivější, ale začínáme se potit. Chodba se zdá nekonečná. Narážíme na první kaluž bahna, zdoláváme ji malými krůčky ala „kačenka“ a jede se dál. V dáli vidíme slaboučké denní světlo. Že by to bylo snad ono světlo na konci tunelu, jak se praví v listingu? Chyba lávky – je to jen kanálový poklop nad námi, po kešce ani památky.
Po dalších nekonečných minutách cesty slyšíme vodu a v tunelu se objevuje slabé světlo v dáli před námi. Že už bychom snad byli na místě? Doufáme, že ano, v pražském podzemí už jsme asi dvacet minut a odhadujeme, že tři stovky metrů by už za námi být mohly...
..a jak to dopadlo? Celý článek si můžete přečíst zde v sekci Naše články.


» GC1D330Myslivna by Lakus
Traditional CacheRáno jsme začali keškováním v Rakousku, během kterého jsme ulovili i jedno FTF a tak jsme se celkem spokojene odpoledne vydali na odpočinkovou cyklo projíždku. Jakoby veden předtuchou, dal jsem si po ní jen nealko pivko (co kdyby něco zajímavého 'píplo') a vzápětí dorazila zpráva, že avizovaná Lakusovo keška je opravdu na spadnutí..

MyslivnaOpravdu - ješte než se naši fotbalisté vrhli do svého posledního zápasu na Euru, Myslivna byla tu!
Rychlá úvaha: Chemik místo fotbalu nepojede. Pe_Bo? online na icq. Patimati? uvidíme.. Zkusíme ješte jedno FTF? Jedeme! Stažení listingu do Miluny bylo dílem okamžiku, do větrovky čelárna a náhradní baterky a jedeme!
Cesta probíhala celkem standardně (tj. snad nikde neměrili), málem jsme porazili jednu srnu, jednu kozu a porušili jeden zákaz vjezdu, ale nakonec jsme po deváté večerní stáli pod kopcem pár stovek metrů od kešky. Rychlý přesun na kótu byl až na několikeré zabublání nohou do bahna bez problému a v půl desáté jsme mohli načít logbook, skvělé!
Cestou dolů do civilizace se ozval Pe_Bo s gratulací k FTF, zpozdil se za námi jen o pár minut (a trochu nás mrzelo, že jsme se nahoře u myslivny nepotkali), i my posíláme gratulaci, byl to boj a my měli o tu pověstnou kapku víc štestí.
» GC1AAZDElektronická keš by Pe_Bo
Mystery cacheU elektronické keškyTato keš je věnována fenoménu posledního století - elektronice. Skvěle připravená, dotažená do posledních detailů, prostě paráda.
Odloveno společně s p+a+j
Souřadnice na Stage1 chvilku vzdorovaly, od doby, kdy jsem si 'bastlil', už uteklo pár let. Nakonec se zadařilo, po práci jsme spolu s p+a+j naskákali do aut, vytvořili konvoj a vyrazili na Budějovice.
Na Stage1 zprvu samá voda, až nás vysvobodil Mcha, kam že máme kešku vrátit.. První keška vyřešena okamžite, vyrážíme dál.
Druhá keška byla daleko vetší oríšek. Pul hodiny jsme hledali vodítko, ke zdárnému konci nás posunul i víceméne pracovní telefonát kolegy, vyrážíme na další stage (super, díky za ni!!) a tak dál, a tak dál...
Kolem sedmnácté jsme na finálce. Ješte o stupeň větší keška a může v ní spát celá Rychlá Rota :) Zjištujeme, že první nejsme, ale to se obcas stává... Každopádně:
TUHLE KEŠKU JSME SI BÁJEČNĚ UŽÍVALI!
Bezchybné a dokonale presné zaměření všech Stage, výborný nápad, skvěle zpracovaný..... jedna z nejlepších kešek. Díky, Pe_Bo!


» GC11DG3Hora Luc (Kienberg) by Standa55&Jakub
Traditional CacheZaparkovali jsme auto v Loučovicích, pouze jsme se obávali o jeho osud, kolem bylo až moc podivných existencí, a vydali se k vrcholu po modré. Cesta pohodová, bez záludností jako jsou stromy pres cestu nebo horolezecké vložky; že bude do kopce nás neprekvapilo a tak jsme za pár chvil stáli pred záverecným stoupákem. Ten nás odmenil až neskutecným výhledem na lipensko, i díky nádhernému, proslunenému odpoledni to byl skvelý zážitek a náš dnešní geokecerský, nejen geografický, vrchol. Sestup z Luce byl pohodový a auto jsme našli v porádku, jedním slovem paráda. Moc díky za tuto skvelou kešku!
©2008-2024 Rychlá rota